PROGRAM WSPARCIA DLA DWUJĘZYCZNYCH RODZIN:

DWUJĘZYCZNE WYCHOWANIE NA CO DZIEŃ

Czy i Wasze dzieci odpowiadają Wam w języku większościowym, kiedy mówicie do nich po polsku? Rozumieją, ale wygodniej jest im używać języka otoczenia, bo szkoła /przedszkole, bo koledzy, koleżanki, bo spędzają z nim więcej czasu, bo tak się przyzwyczaiły… Czy i Was czasem serce ściska, kiedy macie wrażenie, że Wasz ojczysty język staje się dla nich coraz bardziej odległy, coraz bardziej „nie ich”?

To dość rozpowszechniona sytuacja, częstsza niż by się można spodziewać. Według badań, jedynie jedna trzecia dzieci wychowywanych w dwujęzycznych rodzinach, opanuje swój język mniejszościowy.

To mało, ale jeśli się przyłożymy, możemy pomóc naszym dzieciom, żeby stały się dwujęzyczne. 

Chętnie Wam pomogę, bo opracowałam dla Was program indywidualnego wsparcia dla dwujęzycznych rodzin. Program indywidualnego wsparcia to regularna i długoterminowa pomoc, żeby pokonać trudności w przekazywaniu dzieciom języka mniejszościowego (polskiego). Jego celem jest wykorzystanie odpowiednich środków mających na celu zachęcenie dzieci do aktywnego używania języka rodzica na co dzień. 

PORADNIK DWUJĘZYCZNEGO WYCHOWANIA I SESJE INDYWIDUALNE

Poradnik Bilingual kid :

  • kompletna metoda dwujęzycznego wychowania (zasady, środki, narzędzia, przykłady);
  • trzy moduły w formacie video, audio i pdf;
  • dwa dodatkowe ebooki / audioboki: słownictwo i gry;
  • Szczegółowe informacje o Poradniku Bilingual kid znajdziecie tutaj.

Regularne i indywidualne sesje online :

  • 4 sesje online 30-45 min każda (Zoom, Messenger…) ;
  • sesje co dwa / trzy miesiące według indywidualnego rytmu ;
  • analiza napotykanych trudności, możliwe rozwiązania, wskazówki…;
  • używanie metod coachingu personalnego (model GROW).

Na czym polegają sesje indywidualne?

Podczas regularnych wirtualnych spotkań indywidualnych będziemy wspólnie omawiać postępy i trudności Waszych dzieci w używaniu języka polskiego (ich nastawienie, zachowanie, wysiłki…), dostosujemy stosowane środki do potrzeby i sytuacji. Zaproponuję Wam dodatkowe zajęcia i czynności, kierując się ewentualnymi hamulcami lub blokadami, które możecie napotkać. Przeanalizujemy także Wasze trudności w dwujęzycznym wychowaniu, zastanowimy się, jak sobie z nimi poradzić. Odpowiem na Wasze pytania i wątpliwości, podsunę możliwe rozwiązania, zmotywuję Was i zmobilizuję do dalszych wysiłków. Po każdej sesji wyślę Wam podsumowanie propozycji kolejnych kroków do wdrożenia w życie przed następnym spotkaniem.

Program wsparcia dla dwujęzycznych rodzin opiera się o zasady pozytywnego wychowania. Oprócz doświadczenia w aktywnym wspieraniu rodzin w dwujęzycznym wychowaniu i stosowaniu metod coachingu personalnego, posiadam certyfikat z psychologii dziecięcej. Serdecznie zapraszam na mój blog Wychowanie to przygoda

Zamów teraz : 320 € zamiast 525 € (wartość produktu i usługi).

Jeżeli macie pytania dotyczące powyższego programu albo po prostu pragniecie skontaktować się ze mną, żeby opowiedzieć mi o Waszej sytuacji, żebyśmy mogli wspólnie zastanowić się, jak jej zaradzić, umówmy się na rozmowę telefoniczną lub przez Internet. Oto mój mail : anna (at) bilingual-kid.com

Po zamówieniu, dostaniecie mail z linkiem do Poradnika Bilingual kid, który należy ściągnąć na swój twardy dysk. Następnie otrzymacie ode mnie drugi mail z propozycją pierwszej sesji online. Wspólnie ustalimy jej datę, kiedy zapoznacie się z treścią Poradnika. 

Piętnastodniowa gwarancja : satysfakcja albo zwrot pieniędzy

Proponuję Wam piętnaście dni gwarancji. Jeśli nie jesteście zadowoleni z zakupu, wystarczy wysłać maila na anna(at)bilingual-kid.com z uzasadnieniem Waszej prośby. Następnie, w przeciągu 48 godzin dostaniecie zwrot pieniędzy.