KONSULTACJE DLA RODZIN DWUJĘZYCZNYCH

Wiele z Was pisze do mnie z konkretnymi pytaniami odnoszącymi się do specyficznych sytuacji związanych z dwujęzycznym wychowaniem. Dlatego też proponuję Wam indywidualne konsultacje (przez Teams, GoogleMeet, Messenger lub Skype). Wspólnie poszukamy rozwiązania na trudności czy wątpliwości dotyczące nauki polskiego u Waszego dziecka.

Konsultacje dla rodzin dwujęzycznych

Celem konsultacji związanej z dwujęzycznym wychowaniem jest udzielenie odpowiedzi na konkretne pytania lub wątpliwości związane z osobistymi sytuacjami.

Podczas konsultacji pomogę Ci:

  • Opracować spersonalizowany plan działania, dostosowany do potrzeb Twojego dziecka.
  • Zidentyfikować i przezwyciężać potencjalne trudności związane z nauką języków.
  • Stworzyć sprzyjające warunki domowe dla edukacji dwujęzycznej.
  • Wzmocnić Twoje poczucie pewności jako rodzica dwujęzycznego.

Używana metoda oparta na współpracy, dostosowuje się ona do każdego indywidualnego kontekstu. Konsultacja dla rodzin dwujęzycznych trwa około 45 minut.

Żeby skorzystać z konsultacji online:

  • zamów konsultację na stronie Bilingual kid;
  • wyślij mail na adres anna (at) bilingual-kid.com lub poczekaj na mail ode mnie 🙂 .

KOSZT KONSULTACJI ONLINE WYNOSI 70 €. 

Uwaga: Konsultacja nie jest optymalnym środkiem dla Rodziców, których dzieci nie mówią po polsku, a którzy pragną do tego doprowadzić. Zmiana zachowań i przyzwyczajeń, w tym także językowych, wymaga czasu i regularnej pracy. Dlatego właśnie stworzyłam długofalowy Program wsparcia, zapraszam do zapoznania się z nim. Możemy jednak zacząć naszą współpracę od pojedynczej konsultacji, a następnie dostosować metodę wsparcia, żeby była najodpowiedniejsza do sytuacji i możliwości.