Kilka opinii na temat mojego wsparcia

opinia Anna Jachim
opinia Anna Jachim wsparcie
Opinia wsparcie Anna Jachim
Opinia wsparcie Anna Jachim
Opinia wsparcie Anna Jachim
opinia program Anna Jachim
opinia Bilingual kid
opinia
Opinia Bilingual kid
opinia Bilingual kid

Zawsze chciałam, żeby Angelika nauczyła się polskiego, żeby mogła rozmawiać z dziadkami i rodziną w Polsce, ale nie wiedziałam, jak się za to zabrać. Przecież nie wystarczy mówić do dziecka po polsku przez dwie godziny dziennie, żeby ten język stał się jego własnym. Metoda Anny jest dokładnie tym, czego mi brakowało. W dodatku, teraz mam wrażenie, że to ma sens, bo wiem, że jeśli będę ją stosowała, to na pewno nam się uda.

Elżbieta, USA

Dobrze jest poczuć, że nie tylko ja codziennie staram się przekazać polski moim dzieciom. Dzięki prezentacji Anny dużo się dowiedziałam. Odpowiedziała ona na wiele nurtujących mnie pytań, pozbyłam się kilku dużych wątpliwości. Ten sposób przedstawiania jest prostszy do przyswojenia niż książka, czy podręcznik. Gorąco polecam!

Kinga, Wielka Brytania

Mimo wysiłków, żeby polski był obecny w naszym domu na co dzień, Adam przestał odpowiadać mi po polsku, kiedy poszedł do przedszkola. Bez większego przekonania kupiłam kurs „Bilingual kid”, co mi szkodziło spróbować? Zaczęłam stosować metodę Ani i wynik okazał się pozytywny. Po kilku tygodniach używania jej, Adam zaczął pomału przestawiać się na polski w rozmowach ze mną. Jaka byłam szczęśliwa! I jest coraz lepiej! Najbardziej lubię, kiedy pyta, jak dane słowo mówi się po polsku. Dziękuję Aniu i polecam kurs!

Martyna, Francja