Twój koszyk aktualnie jest pusty.

Wróć do sklepu

OFERTA DOSTĘPNA JEDYNIE NA TEJ STRONIE :

Jakie są niezbędne warunki, żeby dziecko opanowało język polski mieszkając za granicą ? Jakie są podstawowe błędy, których należy uniknąć, jeśli pragniemy, że mówiło ono po polsku? Specjalnie dla Was, opracowałam analizę warunków i błędów, na podstawie kilku badań naukowych, którą proponuję Wam w formacie wideo, audio i pdf. Stanowi ona idealny dodatek do mojej metody, pozwoli Wam przygotować solidny grunt do wcielenia jej w życie.

Za 12€ możecie dodać ją do Waszego zamówienia.

Jeżeli wolicie nabyć produkty Bilingual kid, płacąc przelewem bankowym albo przez PayPal, jest to możliwe, skontaktujcie się ze mną: anna(at)bilingual-kid.com

Jakiejkolwiek waluty byście nie używali (euro, funt, dolar, peso, real, korona, frank, rubel…), przewalutowanie odbywa się w momencie transakcji, opłata przebiega więc bez problemu, pomimo, że cena podana jest w euro.

Dzięki zamówieniu Poradnika Bilingual kid, otrzymacie:

  • trzy moduły w formacie wideo, audio i pdf, które wyjaśnią Wam, jak zorganizować naukę polskiego w domu prosto, skutecznie i bez zbędnych inwestycji finansowych ;
  • trzy bonusy w formacie pdf, które przyniosą Wam dodatkowe informacje na temat strategii innych rodziców w przekazywaniu ojczystego języka, zachowań w problematycznych sytuacjach i zabaw rozwijających umiejętności językowe.

Krótko mówiąc, pełną metodę, jak pomóc Waszemu dziecku opanować język polski!

Problem z zamówieniem?

Skontaktujcie się ze mną poprzez anna(at)bilingual-kid.com

Zawsze chciałam, żeby Angelika nauczyła się polskiego, żeby mogła rozmawiać z dziadkami i rodziną w Polsce, ale nie wiedziałam, jak się za to zabrać. Przecież nie wystarczy mówić do dziecka po polsku przez dwie godziny dziennie, żeby ten język stał się jego własnym. Metoda Anny jest dokładnie tym, czego mi brakowało. W dodatku, teraz mam wrażenie, że to ma sens, bo wiem, że jeśli będę ją stosowała, to na pewno nam się uda.

Elżbieta, USA

Dobrze jest poczuć, że nie tylko ja codziennie staram się przekazać polski moim dzieciom. Dzięki prezentacji Anny dużo się dowiedziałam. Odpowiedziała ona na wiele nurtujących mnie pytań, pozbyłam się kilku dużych wątpliwości. Ten sposób przedstawiania jest prostszy do przyswojenia niż książka, czy podręcznik. Gorąco polecam!

Kinga, Wielka Brytania